Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Derneği Dergisi

Değerli Meslektaşlarımız, Ankara Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Derneği olarak hazırladığımız dergiyi size sunmanın heyecanı içindeyiz.Daha önceki yıllarda dergimiz birkaç sayı yayınlanmış ama çeşitli nedenlerle süreklilik kazanması mümkün olamamıştı.Şimdi yeniden hazırladığımız dergimiz, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen ICMART 2014’de katılımcılara dağıtılmıştı.

Ankara Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Dergisi, artık web sitemizden de ulaşılabilir durumdadır. Dileyen meslektaşlarımız, dergiyi dernek sitemizden de indirip okuyabilirler.Uzun bir aradan sonra yayınlanan bu ilk sayımızda muhakkak ki bazı eksikliklerimiz, yanlışlarımız ve eleştirilmesi gereken noktalar bulunmaktadır.

Sizden gelecek her türlü eleştiri, öneri ve katkıya açığız. Derginin sizin katkılarınızla daha iyi bir düzeye ulaşacağının bilincindeyiz. Tüm eleştiri ve önerilerinizi info@ankaraakupunkturdernegi.org adresine gönderebilirsiniz.

Dergimiz, akupunktur ve diğer tamamlayıcı tıp yöntemleri konularındaki her türlü bilimsel makaleye açıktır. Hazırladığınız klinik ve deneysel çalışmaları,olgu sunumlarını, olgu serilerini ve derleme yazıları, yayın için gönderebilirsiniz.

Derginin hem akupunktur ve tamamlayıcı tıp konuları için bilimsel bir platform oluşturmasını hem de konuyla ilgilenen meslektaşlarımız arasında güncel bir iletişim platformu oluşturmasını arzulamaktayız. Ayrıca makale çevirileri, eğitsel yazılar, kitap tanıtımları, bilimsel toplantı izlenimleri, güncel bilimsel yazılar ve editöre mektup türü yazılar da, dergimiz sayfalarında yer bulacaktır.

Gönderilecek yazılar için gerekli koşullar, Yazarlara Bilgi bölümünde belirtilmiştir.Tüm yazılarınızı info@ankaraakupunkturdernegi.org e-posta adresine bekliyoruz.İyi çalışmalar dileklerimizle Ankara Akupunktur ve Tamamlayıcı Tıp Derneği